مراسم تجلیل از مدال‌آوران فراملی گلستانی در مسابقات جهانی و آسیایی برگزار شد.

سیلاب شرق گلستان را در نوردید و باعث خسارت به برخی منازل جاده مواصلاتی شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان گفت: تاکنون ۱۳۸ طرح نیروگاه خورشیدی کوچک‌مقیاس باهدف تأمین درآمد پایدار برای خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد گلستان با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ایجاد شده است.

شبکه‌های مجازی معاند با نظام مقدس جمهوری اسلامی با انتشار ویدئوهایی ساختگی و دروغ‌پراکنی در تلاش هستند جو گرگان را امنیتی نشان دهند.

نماینده مردم گرگان و آق قلا درمجلس شورای اسلامی در توئیتی به پیگیری های انجام شده برای مجوز احداث ‎تله کابین شهرستان ‎گرگان، اشاره کرد.

مدیر کل شیلات گلستان گفت: تولید و رهاسازی بچه ماهیان استخوانی در مراکز تکثیر و پرورش گلستان امسال ۲۰ درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی رامیان گفت: رسم غلط تیراندازی، یک عروسی را به عزا تبدیل کرد و در این مراسم یک جوان 19 ساله بر اثر اصابت گلوله جان باخت.

 با دستور استاندار گلستان، فرماندار رامیان عزل شد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان گلستان گفت: نزولات جوی ۲۰درصد کاهش یافته است باید الگوی کشت و بازچرخانی آب در صنعت اجرایی شود‌.

کارشناس هواشناسی گلستان گفت:از امروز تا عصر چهارشنبه دمای بیش از ۴۰ درجه و پدیده گرد و غبار در مناطق مستعد استان مورد انتظار است.

نماینده مردم شهرستان های کردکوی، ترکمن بندرگز و گمیشان در مجلس شورای اسلامی گفت: دومین دکل اکتشافی نفت و گاز در منطقه عمومی کله پست واقع در شمال غربی گلستان فعالیت خود را آغاز کرد.

تازه ترین اخبار