طی ۲۴ ساعت آینده در برخی مناطق واقع در سواحل دریای خزر، برخی نقاط کرمان و روز سه‌شنبه در استان‌های ساحلی خزر بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

 

به گزارش کناره ،طی ۲۴ ساعت آینده در برخی مناطق واقع در سواحل دریای خزر، برخی نقاط کرمان و روز سه‌شنبه در استان‌های ساحلی خزر بارش پراکنده پیش بینی می‌شود. از اواخر سه شنبه سامانه بارشی از سمت جنوب وارد کشور می‌شود. این سامانه در روز چهارشنبه در مناطق جنوب، جنوب غرب و برخی نقاط مرکزی کشور سبب رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و در نقاط سردسیر و ارتفاعات سبب بارش برف می‌شود.

در این روز با شمالی شدن جریانات و ریزش هوای سرد در نوار شمالی کشور و دامنه‌های شمالی البرز، در استان‌های ساحلی خزر بارش به صورت برف و باران شدت می‌گیرد و دریای خزر در این روز مواج و متلاطم خواهد بود. همچنین در اردبیل، برخی نقاط شمالی آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش برف رخ می‌دهد.

آسمان تهران امروز کمی ابری در بعدازظهر همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

پنجشنبه در جنوب غرب، جنوب، شرق و جنوب شرق، شمال غرب و غرب و سواحل غربی خزر، برخی نقاط مرکزی کشور و دامنه‌های جنوبی البرز بارش خواهیم داشت. شدت بارش در این روز برای غرب سواحل خزر، نیمه جنوبی فارس و کرمان است. جمعه بارش پراکنده در غرب، مرکز، سواحل غربی دریای خزر، دامنه‌های البرز و همچنین در بخش‌هایی از کرمان و شمال سیستان و بلوچستان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار