فرماندار و رئیس دبیرخانه امور اجرایی انتخابات بندرگز گفت:  تعداد کل افراد ثبت نام شده ی قطعی در شهرستان به 82 نفر رسید که در صورت تکمیل شدن مدارک مورد نیاز دو نفر دیگر، این تعداد به 84 نفر خواهد رسید.

فرماندار بندرگز حضور در عرصه‌های منابع طبیعی و تفرجگاه ها و بوستان های شهرستان را در روز ۱۳ فروردین ممنوع اعلام کرد و گفت : پلیس اجازه ورود به این اماکن را نخواهد داد.

براساس اعلام ستاد استانی مقابله با کرونا در گلستان شهرستان‌های گرگان، بندرگز و علی‌آبادکتول نارنجی شد.

لاشه هشت هزار پرنده آبزی و کنار آبزی که به دلیل بوتولیسم در محدوده سواحل نوکنده و بندرگز گلستان و گلوگاه در شرق مازندران تلف شده بودند پس از جمع‌آوری به صورت بهداشتی در شهرستان بندرگز دفن شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرگز از کشف بیش از ۹ تن تخم مرغ فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.

طی آیینی با حضور مسوولان شهرستان 300 بسته کمک معیشتی و 3 دست کمک جهیزیه به ارزش 65 میلیون تومان به همت خیرین فراهم وتوسط پایگاه های بسیج  بین نیازمندان توزیع خواهد شد

فرماندار شهرستان بندرگز گفت : همزمان با دهه فجر سال جاری 166 پروژه عمرانی ، تولیدی ، اقتصادی و اشتغالزا با اعتبار 1510 میلیارد ریال و اشتغالزایی 234 نفر در این شهرستان بهره برداری وکلنگ زنی خواهد شد.

سرهنگ حسینی فرمانده سپاه شهرستان بندرگز ضمن تشریح برنامه های دهه فجر گفت : دشمنان خیال های باطلی را برای این انقلاب در این 42 سال در سرپروراندند  که بر هر صورت ضربه ای بزنند و مردم را زده کنند....

فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: 6 تن و 100 کیلو روغن فاقد مجوز توسط ماموران پليس امنیت عمومی بندرگز کشف شد.

معاون میراث فرهنگی گلستان از اختصاص ۳۸۰میلیون تومان اعتبار برای مرمت ساختمان گمرک بندرگز از محل اعتبارات استانی خبر داد.

رئیس آتش نشانی بندرگز بر اثر سوختگی در بیمارستان ساری فوت کرد.

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با همکاری کمیته امداد ۱۱۰واحد مسکونی برای محرومان بندرگز می‌سازد.

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بندرگز از دستگیری ۴ شکارچی در کرانه خلیج گرگان خبر داد و گفت: از متخلفان سه قبضه سلاح کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی بندرگز از پلمب ۱۳ واحد صنفی در این شهرستان خبر داد.

رئیس جمعیت هلال احمر بندرگز گفت: تصادف دو پراید در محور بندرگز ۴ مصدوم برجای گذاشت.

چند صباحی است که اخباری ناخوشایند از این شهر پُرقِدمت استان مان می شنویم ؛ دستگیری شهردار ، دستگیری چند کارمند شهرداری ، دستگیری عضو شورای شهر ، دستگیری کارمند اختلاسگر بانک !

جانشین انتظامی شهرستان ترکمن از کشف آرد قاچاق در این شهرستان خبر داد.

دادستان بندرگز از پلمب دو واحد صنفی عرضه قلیان در این شهرستان خبر داد.

تازه ترین اخبار