احمدی گفت: برگزاری مراسم ها و دورهمی ها باعث شد که پنج نفر از اعضای یک خانواده در بندرگز به کرونا مبتلا شوند.

 

به گزارش کناره ، «حسین احمدی»  در ستاد استانی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا اظهار کرد: از آغاز طرح محدودیت های هوشمند مقابله با کرونا نظارت های مستمری بر بازار و اصناف در سطح شهرستان انجام می شود.

فرماندار بندرگز ادامه داد: با توجه به اطلاع رسانی خوب صدا و سیما استفاده از ماسک در سطح جامعه افزایش پیدا کرده است و همچنین در بازدید از اصناف شاهد همکاری و رعایت پروتکل های بهداشتی بودیم.

احمدی تاکید کرد: در بحث آمار شهرستان بندرگز وضعیت ما یکباره افزایش پیدا می کند و علت آن برگزاری مراسم ها و دورهمی ها است و با وجود پیگیری های زیاد انجام شده ولی باز نیز شاهد برگزاری این مراسم ها هستیم.

وی افزود: چند پرونده در خصوص برگزاری مراسم ها به دستگاه قضایی ارسال شده است ولی در صدور رای هنوز اتفاقی نیفتاده و اگر احکام به موقع صادر شود قطعا در کاهش این مراسم ها تاثیرگذار خواهد بود.

فرماندار بندرگز یادآور شد: برگزاری این مراسم ها و دورهمی ها باعث شد که پنج نفر از اعضای یک خانواده به کرونا مبتلا شوند و باید نسبت به جلوگیری از این تجمعات اقدام شود.

احمدی تاکید کرد:  همچنین باید تدابیری اندیشیده شود که در صورت گزارش از دورهمی ها و شب نشینی ها  بتوانیم برخورد قانونی با این افراد داشته باشیم.

پایان پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار